Jsem specialistou na 3D tisk a vyrábím originální a kvalitní výrobky přesně podle Vašich představ. Využívám moderní technologii 3D tisku FDM a tisknu z různých materiálů jako PLA, PETG, ASA a dalších, dle individuální dohody. Kvalita je pro mě na první místě, proto používám výhradně kvalitní filamenty od předních výrobců.

Pokud hledáte dekorativní předměty pro domácnost, prototypové díly, malé sériové výrobky, hračky pro děti, přípravky nebo přívěsky na klíče, jsem tu pro Vás. Díky širokému spektru materiálů, které používám, jsem schopen vyrobit výrobky s různými vlastnostmi s požadavky na mechanickou i tepelnou odolnost.

Materiál ASA a PC jsou skvělou volbou pro výrobu doplňků pro automobily. Materiál ASA je obecně známý pro svou vynikající odolnost proti UV záření, povětrnostním vlivům a chemickým látkám. Proto se často používá pro venkovní aplikace, jako jsou právě doplňky pro automobily. Materiál PC (polycarbonát) je na druhé straně známý svou vysokou odolností proti nárazům a prasknutí. Tento materiál se často používá pro výrobu bezpečnostních brýlí a průmyslových dílů. Pokud tedy hledáte odolné doplňky pro Váš automobil, které budou odolné proti povětrnostním vlivům, chemikáliím, nárazům a prasknutí, jsou materiály ASA a PC pro Vás skvělou volbou.

Nabízím transparentní cenovou politiku a nezávaznou kalkulaci, abyste vždy věděli, jaké náklady můžete očekávat. Snažím se být co nejvíce flexibilní a přizpůsobit se Vašim potřebám a přání. Rád Vám poradím s výběrem materiálu a pomohu Vám s realizací Vašeho projektu.

Můj cíl je poskytnout Vám ty nejlepší výrobky a kvalitní služby. Pokud Vás zaujala moje nabídka, neváhejte mě kontaktovat a společně vyrobíme něco skvělého!